Şiir okuma ödülü

Şiir okuma madalyası

Ürünümüz 5,7 cm çapında ,orta göbek 4cm olup
;

akımlı ve fırın verniklidir.

Kararmaz.metal pres basklıdır.
Siparişleriniz ürün adedine göre

ve siparişi
vereceğiniz saate göre değişim gösterebilir.
gün içerisinde alınan siparişler

 

ÜRÜN adedine göre ertesi güne kargoya verilir.

 

damla etiketli logolu olup üzerine

istediğiniz yazı (veya yazısız) olarak hazırlanır.

 

madalyanızı ister boş kurdeleli veya boş metal olarak

bitmiş vaziyette sipariş verebilirsiniz.

 

Ayrıca metal etiket sarı rengindedir.

Madalyalarımız ;altın- gümüş -bronz renginde yapılmaktadır.

madalyalarımız parlak vernikli olduğu için

uzun süre dayanıklıdır.

listedeki fiyatımız birim fiyatıdır.

 

sipariş verirken açıklama bölümüne
ne
istediğinizi yazınız yada;
bizimle iletişime geçerek ;
whatsapp dan yazabilir
veya telefondan arayabilirsiniz.

 

not: kargo alıcıya aittir.

Açıklama

şiir okuma madalyası;

Madalya
Alışveriş yaparken artık bir ürünü en uygun ve ucuz fiyatı ile daha kolay buluyoruz. Mağaza mağaza gezme devrinin sona erdiği ve her türlü ürüne internet erişimi sayesinde tek tıklama ile ulaşabildiğimiz kanısındayım.Bu  dönemde ürün sipariş vermelerin internet üzerinden gerçekleştiği günümüzde artık en uygun fiyat kalitesi seçeneğine sahip ürünü kategori ve ürünlere göre hazırlanan örnek katalog,resimler sayesinde bilgi edinme imkânına sahip oluyoruz.
Turnuvalar ve branş etkinliği için madalya örneklerinin bir çoğu görsel yada kataloglandırma işlemi ile tüm madalyalar hakkında bilgi edinmek için satın almayı düşündüğünüz madalya örneklerini şekline adedine,rengine,kalitesine uygun fiyatı ,site içi aramalarda iletişim yada telefon vasıtasıyla tesbit etmek,belirlemek yeterli olacaktır. Satın aldığınız pek çok ürün gibi madalya siparişini de internet aracılığı ile silerin seçtiğiniz bir site üzerinden siparişini verebilirsiniz.
Madalya ihtiyacınızı bir an evvel edinmek isterseniz geniş ürün çeşidine ait katalog bulabileceğiniz madalyaburda.com size bu konuda fazlasıyla yardımcı olacaktır.Madalya okullarımzda yoğun olarak kullanılmakta olup,okul içi etkinliği için vazgeçilmez bir ödül çeşididir.Birinci sınıfdan tutunda üniversite okullarına kadar hangi tür branş okullarımız varsa hepsi için madalya ihtiyacı önemlidir.logolu,resimli,isimli,yazılı,altın gümüş ve bronz madalya..
Madalya satın alabileceğiniz ürünleri malzeme ve kullanım alanına göre oldukça çeşitli olan  madalyayı beğenerek seçip sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda satın almaya karar vermeden önce de sitede var olan madalya görsellerine aramak istediğiniz ürünü alternatiflere bakarak bulabilirsiniz. Mevcut ürün seçenekleri içerisinden size, ihtiyacınız olan madalya çeşidini bulma imkânını sunan tüm bu madalyalara adres çubuğunuza www.madalyaburda.com sitemizden bakabilirsiniz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.